Dr. Sadık Ahmet


“...Ben bir Türk olduğum için hapse götürülüyorum. Eğer Türk olmak bir suç ise, burada tekrar ediyorum. Ben bir Türk‘üm ve öyle kalacağım. Bu mesajımla Batı Trakya azınlığına sesleniyorum ve Türk olduklarını unutmamalarını söylüyorum.”
Dr. Sadık Ahmet

İkamet Tezkeresi Hk. DUYURU

Yabancılar Şube Müdürlüğünün Göç İdaresi Genel Müdürlüğüne bağlanması ile İkamet Tezkeresi(Yeni veya Uzatma) almak durumunda olan soyadaşlarımıza duyrulur.

İstenilen Belgeler İçin Tıklayınız

 

 

Dernek Faaliyetlerimizi Twitter ve Facebook Adresimizden de takip edebilirsiniz.

BTTDD Belgeseli


Get the Flash Player to see this player.

Site İstatistik

BugünBugün774
DünDün1107
Bu HaftaBu Hafta4161
Bu AyBu Ay17017
ToplamToplam1401807

 

 aa

 

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) İzmir Şubesi'nin geçtiğimiz pazar günü gerçekleştirilen olağan genel kuruluna, BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Kardiyoloji Uzmanı Dr. Ali Eminlatif de katıldı.

 

 2

 

İzmir Kültürpark Gençlik Tiyatrosu'ndaki genel kurulda, BTTDD Genel Merkezi'nden Başkan Necmettin Hüseyin, Teşkilat Başkanı Musa Yurt, Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Hasanoğlu, Vedat Meşeli ile BTTDD Soma  Şubesi Başkanı Mehmet Akın ve İzmir Baro Başkanı Aydın Özcan da hazır bulundu. 

 

 

 3

 

Batı Trakya Türkleri'nin sorunlarının bir kez daha gündeme getirildiği genel kurulda, Mümin Durmuş güven tazeledi. BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Dr. Ali Emin Latif, genel kurulun ardından yaptığı açıklamada, İzmir'deki hemşehrilerini daha yakından tanıma fırsatı bulduğunu belirterek, yeni dönemde de görevini sürdürecek olan BTTDD İzmir Şubesi Başkanı Mümin Durmuş'a başarılar diledi.