Dr. Sadık Ahmet


“...Ben bir Türk olduğum için hapse götürülüyorum. Eğer Türk olmak bir suç ise, burada tekrar ediyorum. Ben bir Türk‘üm ve öyle kalacağım. Bu mesajımla Batı Trakya azınlığına sesleniyorum ve Türk olduklarını unutmamalarını söylüyorum.”
Dr. Sadık Ahmet

İkamet Tezkeresi Hk. DUYURU

Yabancılar Şube Müdürlüğünün Göç İdaresi Genel Müdürlüğüne bağlanması ile İkamet Tezkeresi(Yeni veya Uzatma) almak durumunda olan soyadaşlarımıza duyrulur.

İstenilen Belgeler İçin Tıklayınız

 

 

Dernek Faaliyetlerimizi Twitter ve Facebook Adresimizden de takip edebilirsiniz.

BTTDD Belgeseli


Get the Flash Player to see this player.

Site İstatistik

BugünBugün809
DünDün1135
Bu HaftaBu Hafta5331
Bu AyBu Ay18187
ToplamToplam1402977

soma 1

BATI TRAKYALILAR SOMA'DA BULUŞTU

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi Yönetimi, Soma Şubesi'nin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirdiği geleneksel kahvaltısına katıldı.

 

Şube tesislerinin de bulunduğu alanda yoğun katılımla organize edilen programda, BTTDD Genel Başkanı Necmettin Hüseyin de hazır bulundu. Programa Bursa Şubesi'nden Başkan Ali Emin Latif, Genel Sekreter İsmail Hayat, Veznedar Gökhan Çobanoğlu, Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ramadan Eminoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Sabri Gökay, Atilla Tahsin, Mustafa Özbek; Denetim ve Disiplin Kurullarından Hüseyin Hacıoğlu, Naim Karagöz, Necati Biçer, Hasan Çakır, Ahmet Raif ile Şube Görevlisi Zekeriya Osman katıldı.

 

soma 3