Dr. Sadık Ahmet


“...Ben bir Türk olduğum için hapse götürülüyorum. Eğer Türk olmak bir suç ise, burada tekrar ediyorum. Ben bir Türk‘üm ve öyle kalacağım. Bu mesajımla Batı Trakya azınlığına sesleniyorum ve Türk olduklarını unutmamalarını söylüyorum.”
Dr. Sadık Ahmet

İkamet Tezkeresi Hk. DUYURU

Yabancılar Şube Müdürlüğünün Göç İdaresi Genel Müdürlüğüne bağlanması ile İkamet Tezkeresi(Yeni veya Uzatma) almak durumunda olan soyadaşlarımıza duyrulur.

İstenilen Belgeler İçin Tıklayınız

 

 

Dernek Faaliyetlerimizi Twitter ve Facebook Adresimizden de takip edebilirsiniz.

BTTDD Belgeseli


Get the Flash Player to see this player.

Site İstatistik

BugünBugün335
DünDün1363
Bu HaftaBu Hafta2615
Bu AyBu Ay15471
ToplamToplam1400261

YÖNETİCİMİZ ATİLLA TAHSİN'İN MUTLU GÜNÜ

atilla 1

'DEĞERLİ KARDEŞLERİMİZE MUTLULUKLAR DİLİYORUZ'

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Tahsin, Pınar Emin ile hayatını birleştirdi.

Geçtiğimiz cuma günü akşamı Gümülcine-Yassıköy'deki Astrea 'da büyük bir davetli grubunun katılımı ile gerçekleştirilen düğünde, BTTDD Bursa Şubesi yöneticileri arkadaşlarını yalnız bırakmadı. Derneğin Sivil Toplum Kuruluşları (STK) İle İlişkilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Serdar, Denetim Kurulu Üyesi Ahmet Raif, Kadın Kolları Başkanı Zeynep Güler, Kadın Kolları Üyeleri Seviye Akif, Ayşe Serdar ve Fatma Raif düğünde hazır bulundu. Genç çift, balayı için Thassos adasını tercih etti. BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Kardiyoloji Uzmanı Dr. Ali Emin Latif, ''Çok istememe rağmen gemi ve gümrüklerdeki yoğunluk nedeniyle değerli kardeşlerimin düğününe maalesef yetişemedim. Genç çifte yönetimim adına ömür boyu mutluluk diliyorum'' dedi.

atilla 3atilla 2