Dr. Sadık Ahmet


“...Ben bir Türk olduğum için hapse götürülüyorum. Eğer Türk olmak bir suç ise, burada tekrar ediyorum. Ben bir Türk‘üm ve öyle kalacağım. Bu mesajımla Batı Trakya azınlığına sesleniyorum ve Türk olduklarını unutmamalarını söylüyorum.”
Dr. Sadık Ahmet

İkamet Tezkeresi Hk. DUYURU

Yabancılar Şube Müdürlüğünün Göç İdaresi Genel Müdürlüğüne bağlanması ile İkamet Tezkeresi(Yeni veya Uzatma) almak durumunda olan soyadaşlarımıza duyrulur.

İstenilen Belgeler İçin Tıklayınız

 

 

Dernek Faaliyetlerimizi Twitter ve Facebook Adresimizden de takip edebilirsiniz.

BTTDD Belgeseli


Get the Flash Player to see this player.

Site İstatistik

BugünBugün802
DünDün1135
Bu HaftaBu Hafta5324
Bu AyBu Ay18180
ToplamToplam1402970

fuar1

Fuarda hemşerilerimize 'hayırlı olsun' dedik

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi'nin Uzm. Dr. Ali Emin Latif başkanlığındaki yönetimi, bebe ve çocuk konfeksiyonu sektörünün gövde gösterisi yaptığı JUNIOSHOW Fuarı'nı ziyaret etti. Başta Batı Trakyalı ve Batı Trakyalılar Panayırı sponsorları olmak üzere stantları gezerek, 'Hayırlı olsun' dileklerini ileten BTTDD Bursa Şubesi yöneticileri, fuar alanında önemli isimlerle de bir araya geldi.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkan Yardımcısı İsmail Kuş, MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Mustafa Gürses'le gelişmeleri değerlendiren heyet, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan ile de BTTDD'nin ilçeye açmayı planladığı temsilcilik için belediyenin yer tahsisi konusunu görüştü.

f2