Dr. Sadık Ahmet


“...Ben bir Türk olduğum için hapse götürülüyorum. Eğer Türk olmak bir suç ise, burada tekrar ediyorum. Ben bir Türk‘üm ve öyle kalacağım. Bu mesajımla Batı Trakya azınlığına sesleniyorum ve Türk olduklarını unutmamalarını söylüyorum.”
Dr. Sadık Ahmet

İkamet Tezkeresi Hk. DUYURU

Yabancılar Şube Müdürlüğünün Göç İdaresi Genel Müdürlüğüne bağlanması ile İkamet Tezkeresi(Yeni veya Uzatma) almak durumunda olan soyadaşlarımıza duyrulur.

İstenilen Belgeler İçin Tıklayınız

 

 

Dernek Faaliyetlerimizi Twitter ve Facebook Adresimizden de takip edebilirsiniz.

BTTDD Belgeseli


Get the Flash Player to see this player.

Site İstatistik

BugünBugün343
DünDün1363
Bu HaftaBu Hafta2623
Bu AyBu Ay15479
ToplamToplam1400269

Bursa Şubemiz tarafından 4 Temmuz 2011 saat 20.00’de gerçekleştirilen her ayın ilk pazartesi kültürel etkinliklerin ilkini dernek binamızda gerçekleştirdi.

Geceye konuşmacı olarak katılan BATTAM Bşk.Dr.Özkan Hüseyin dernek ve sivil toplumlara özellikle gençlerin sahip çıkmasını, yönetimi ve Battam olarak hizmetlerini kısaca eserlerini tanıttı.Özellikle bu kültürel etkinliğin yapılmasından dolayı memnuniyetlerini belirterek yeni göreve gelen Başkan ve yönetimini tebrik ederek bu genç kadroya başarılar diledi.

Dernek Başkanımız Şükrü Köse’de ilk olarak gerçekleştirilen faaliyetimize Sn.Özkan Bey’i aramızda görmekten duyduğu samimiyeti dile getirdi. Her zaman kendilerine kapılarının açık olduğunu belirtti.