Dr. Sadık Ahmet


“...Ben bir Türk olduğum için hapse götürülüyorum. Eğer Türk olmak bir suç ise, burada tekrar ediyorum. Ben bir Türk‘üm ve öyle kalacağım. Bu mesajımla Batı Trakya azınlığına sesleniyorum ve Türk olduklarını unutmamalarını söylüyorum.”
Dr. Sadık Ahmet

İkamet Tezkeresi Hk. DUYURU

Yabancılar Şube Müdürlüğünün Göç İdaresi Genel Müdürlüğüne bağlanması ile İkamet Tezkeresi(Yeni veya Uzatma) almak durumunda olan soyadaşlarımıza duyrulur.

İstenilen Belgeler İçin Tıklayınız

 

 

Dernek Faaliyetlerimizi Twitter ve Facebook Adresimizden de takip edebilirsiniz.

BTTDD Belgeseli


Get the Flash Player to see this player.

Site İstatistik

BugünBugün346
DünDün1363
Bu HaftaBu Hafta2626
Bu AyBu Ay15482
ToplamToplam1400272

BTTDD Bursa Şubesi tarafından her ayın ilk haftası düzenlenen kültürel etkinlikler kapsamında bu ay, katılan kişilere Dr. Yaşar Kuru tarafından Ergen Psikolojisi ve Ergen Pedagojisi hakkında sunum yapıldı. Konferansa yönetim kurulu üyeleri, Battam Bşk. Özkan Hüseyin, Ak Parti Yıldırım İlçe Yönetim Kurulu üyelerinden Yusuf Yılmaz, Özcan Kalyoncu, Bedri Güleçyüz, birçok üye ve misafir katıldı.

Etkinlikler kapsamında her ay farklı konuların işlendiğini söyleyen BTTDD Bursa Şube Başkanı Şükrü Köse “Alanlarında uzman kişiler bilgilerini bizlerle paylaşıyorlar. Biz de dernek tüzüğümüzde yer alan madde gereğince kültürel ve sosyal alanlarda etkinlikler gerçekleştiriyoruz.” dedi.

Konferansta Dr. Yaşar Kuru Yaradılış Pedagojisinin kısa tanıtımı yaparak güncel pedagoji söylemleri arasındaki farkı vurguladı. İnsan yaşamının gelişim basamakları hakkında ön giriş yapılarak, ergenliğin tanımı ve ergenlik dönemleri hakkında bilgiler verildi. Ergenlerin kendi içindeki, aile içindeki, eğitim alanındaki, toplum içindeki sorunları ve çözüm yolları anlatıldı.

Etkinliğin sonunda konuşmacı olarak katılan Dr. Yaşar Kuru’ya BTTDD Bursa Şube Başkan’ı Şükrü Köse tarafından teşekkür belgesi verildi.

 

FOTOĞRAFLAR

BASIN HABERİ