GENÇLERİMİZ BİRLİK OLUYOR

Başkanlığını hemşehrimiz Abdullah Eren’in yaptığı Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığı (YTB) ile Ankara BATÖB işbirliği ile organize edilen, Batı Trakya kökenli gençlerimizin tanışabilmeleri, birlikte hareket edebilmeleri adına Gümülcine’de istişare yemeği düzenledi.

Eşekçili Köyünde düzenlenen yemeğe Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Gençlik Kollarından sorumlu YK üyesi Çağatay Ali, BTTDD Bursa Şubesi YK üyesi Burak Mümin, BTTDD Bursa Şubesi Gençlik Kolları Başkanı Fatih Mehmet, Uludağ Üniversitesi Batı Trakya Türk Öğrenci Topluluğu Başkanı Numan Hasan ve BTTDD Bursa Şubesi Gençlik Kolları üyeleri ile birlikte Dostluk Eşitlik ve Barış (DEB) Partisi Gençlik Kolları Üyeleri, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde örgütlenen Batı Trakya Türk Öğrenci Birliği Yönetimleri ve Üyeleri ile bölgemizdeki GTGB Gençlik, İTB Gençlik ve GAT Yönetim ve Üyeleri katıldı.

Şubemizin üyeleri katıldıkları yemekte gençlerin tanışmasına ve öncelikle gençlerin sorunlarının masaya yatırılmasına vesile olduğu için Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı’na teşekkürlerini ilettiler. Aynı bölgede büyümüş, yetişmiş gençlerimiz tanışıp istişarelerde bulunmuşlar, aynı zamanda geleceğe yönelik ortak etkinlik planlamalarının temellerini atmışlardır. Gençlerimiz, geleceğimizdir. Birliğimiz, beraberliğimiz daim olsun.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi
Daha Fazla Yük Gençlik Kolları

İlginizi Çekebilir

BTTDD BURSA ŞUBESİ KADIN KOLLARINDAN YAZA MERHABA KERMESİ

BTTDD Bursa Şubesi Kadın Kolları tarafından düzenlen yaza merhaba kermesi Mimar Sinan park…