13.Batı Trakyalılar Panayırı Sponsorlar Buluşma Gecesi

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi tarafından düzenlenen 13.Batı Trakyalılar Panayırı ve 7.Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Turnuvası Sponsorlar buluşma gecesinde Batı Trakyalılar bir araya geldi. Bursa Hilton Otel’de düzenlenen geceye Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, Bursaspor Divan Başkanı Kadir Şenkaya, BTTDD Bursa Şube Başkanı Şükrü Köse ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte sponsor olanlar katıldı.

BTTDD Bursa Şube Başkanı Köse, Bursa’da yaşayan Batı Trakyalıların kültür ve geleneklerinin korunması ve yaşatılması için elbirliği yapılması gereğini vurguladı. Başkan Köse amaçlarının birlik, beraberlik ve huzur dolu bir yaşam olduğunu belirtti.

Başkan Köse gecede yaptığı konuşmada, gecemizde burada olmanızdan mutluluk duyuyoruz, bu buluşma her şeyi ifade ediyor. Bu güzellikleri sizler sayesinde yaptık. Her zaman ve bizlerle olmanızdan dolayı hepinize minnettarım. Bize maddi ve manevi destek verenlere teşekkür ederiz.Panayırımız 1 Temmuzda gerçekleştirilecek ve özellikle güreş müsabakaları açısından önemli bir yerdedir. Bu faaliyetlerin devam ettirilmesi son derece önemli diyen başkan Köse bu çalışmaları nesillerimiz devam ettirmelidir ifadelerini kullandı.

 

FOTOĞRAFLAR

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle admin
 • BTTDD BURSA ŞUBESİ GENEL KURUL DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi’nin Olağan Genel Kurul T…
 • 22-23 burs basvuru

  2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BURS DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi tarafından 2022-2023 Eğitim Öğ…
 • KAMUOYUNA DUYURU

  SEÇTİĞİMİZ MÜFTÜLER DAHİ TANINMAZ İKEN PATRİKHANENİN İDDİALARI VE BU İDDİALARA ÇANAK TUTAN…
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

İSKEÇE MUZAFFER SALİHOĞLU AZINLIK ORTAOKULU VE LİSESİ MÜTEVELLİ HEYETİ VE OKUL AİLE BİRLİĞİ’ Nİ MİSAFİR ETTİK

Batı Trakya’ da zorlu ve baskılar altında geçen 2018-2019 öğretim dönemini başarılı …