AHMET METE’YE GEÇMİŞ OLSUN VE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi Yönetim kurulu Üyeleri, İskeçe Müftüsü Ahmet Mete’ye yakın zamanda geçirdiği tıbbi tedavi ve geçtiğimiz günlerde kaybettiği annesinin taziyesi sebebi ile bir ziyaret gerçekleştirdi.

İskeçe Müftülüğü’nde gerçekleşen ziyarete BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Dr. Ali Eminlatif, 2. Başkan Av. Ramadan Eminoğlu, STK’lardan sorumlu Başkan Yardımcısı Dr. Ahmet Serdar ve Denetleme Kurulu Başkanı Av. Halil Nezirmehmet  katıldı.

Müftümüz Ahmet Mete’ye geçirdiği tedavi sebebi ile Bursa’daki hemşehrilerinin  geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Ali Eminlatif, vefat eden annesi sebebi ile de müftü Mete’ye başsağlığı diledi. Son dönemde İskeçe’de Muzaffer Salihoğlu Azınlık Lisesi öğrencilerinin haklı talepleri nedeni ile gerçekleşen yürüyüş sebebi ile de Müftümüze teşekkürlerini ileten Başkan Eminlatif, her zaman Batı Trakya’daki öğrencilerimizin yanlarında olduklarını belirtti.

Ziyaret sebebi ile  BTTDD Bursa Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür eden Müftü Mete, sağlığının çok iyi olduğunu belirterek her zamanki gibi görevinin başında olduğunu sözlerine ekledi.

 

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
  • KAMUOYUNA DUYURU

    SEÇTİĞİMİZ MÜFTÜLER DAHİ TANINMAZ İKEN PATRİKHANENİN İDDİALARI VE BU İDDİALARA ÇANAK TUTAN…
  • BTTDD BURSA ŞUBESİ KADIN KOLLARINDAN YAZA MERHABA KERMESİ

    BTTDD Bursa Şubesi Kadın Kolları tarafından düzenlen yaza merhaba kermesi Mimar Sinan park…
  • BATISİAD’I ZİYARET ETTİK

    Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Yönetimi Batı Trakya Türkleri Yönetici…
Daha Çok Yükle Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

KAMUOYUNA DUYURU

SEÇTİĞİMİZ MÜFTÜLER DAHİ TANINMAZ İKEN PATRİKHANENİN İDDİALARI VE BU İDDİALARA ÇANAK TUTAN…