Ankara TBMM Ziyaretimiz

meclis2015

meclis2015

AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu’nun davetlisi olarak Ankara’ya giden Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Yönetimi Kurulu, bir takım ziyaretlerde bulundular. BTTDD Bursa Şubesi heyeti ilk olarak Ankara’da mimari estetiğiyle göze çarpan ve 19 Nisan 2013 tarihinde ibadete açılan Diyanet İşleri Başkanlığı Ahmet Hamdi Akseki Camii’ni ziyaret etti.

Cami ziyaretinin ardından heyet, TBMM’de AK Parti’nin grup toplantısına katılırken, Bursa heyeti grup toplantısının ardından Başbakan Ahmet Davutoğlu’yla hatıra fotoğrafı çektirme şansı buldu.

Heyet daha sonra AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu’yla biraraya geldi. Çavuşoğlu, ziyaretten memnuniyet duyduğunu dile getirdi. Batı Trakya Türkleri camiasının mensubu olmaktan gurur duyduğunu kaydeden AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, derneğin kuruluşundan bugüne kadar çok önemli işler yaptığını ve dernek tarafından yapılan çalışmaların ve faaliyetlerin her zaman destekçisi olacağını söyledi.

Hakan Çavuşoğlu’na evsahipliği için teşekkür eden BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Şükrü Köse ise, “Bize unutulmaz bir Ankara ziyareti yaşattığınız için size teşekkür ederiz” dedi.

meclis2015

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle admin
 • 22-23 burs basvuru

  2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BURS DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi tarafından 2022-2023 Eğitim Öğ…
 • KAMUOYUNA DUYURU

  SEÇTİĞİMİZ MÜFTÜLER DAHİ TANINMAZ İKEN PATRİKHANENİN İDDİALARI VE BU İDDİALARA ÇANAK TUTAN…
 • BATISİAD’I ZİYARET ETTİK

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Yönetimi Batı Trakya Türkleri Yönetici…
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

İSKEÇE MUZAFFER SALİHOĞLU AZINLIK ORTAOKULU VE LİSESİ MÜTEVELLİ HEYETİ VE OKUL AİLE BİRLİĞİ’ Nİ MİSAFİR ETTİK

Batı Trakya’ da zorlu ve baskılar altında geçen 2018-2019 öğretim dönemini başarılı …