AZINLIK TEMSİLCİLERİMİZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

Batı  Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi Başkanı Dr. Ali Eminlatif ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Batı Trakya’ da görevlerine başlayan Yassiköy Belediye Başkanı, Kozlukebir Belediye Başkanı ve Gümülcine Türk Gençler Birliği’ ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yerel seçimlerde rekor oy alarak Yassıköy Belediye Başkanı seçilen Önder Mümin ve ekibini tebrik eden Bttdd Bursa Şubesi YK üyeleri, gerçekleşen görüşmeden ve sıcak karşılamadan dolayı son derece memnun olduklarını belirttiler. Yassıköy Belediye Başkanı Önder Mümin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yerel seçimlerde kendisini destekleyen Bursa’daki hemşehrilerine teşekkürlerini iletti.

Göreve geldikten sonra Bursa’ da derneğimizi ziyaret eden GTGB Başkanı Sedat Hasan ve ekibini iade-i ziyaret kapsamında ayrıca yeni görevleri sebebi ile tebrik eden Dr. Ali Eminlatif, Gümülcine Türk Gençler Birliği yönetimine başarılar diledi.Yapılan görüşme sırasında iki kurumun yöneticileri çeşitli konularda fikir alışverişinde bulundu.

Son yerel seçimlerde güven tazeleyen Kozlukebir Belediye Başkanı Ridvan Ahmet’ i makamında ziyaret eden Başkan Ali Eminlatif samimi karşılamadan dolayı Belediye Yöneticilerine teşekkür ederek bu yıl ilki düzenlenen Agrofest sebebi ile Belediye yönetimini ayrıca tebrik etti

BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Dr. Ali Eminlatif, Dernek Yönetimine seçildikleri günden beri Batı Trakya’daki kurumlar ile BTTDD Bursa Şubesi arasındaki bağı her geçen gün daha da arttırdıklarını ve sürekli olarak bu tür ziyaretler gerçekleştirerek bölgede yaşayan hemşehrilerimizin yanlarında olduklarını gösterdiklerini açıkladı.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Shadow
Slider
Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

KINAMA

Son zamanlarda Batı Trakya Türk Azınlığımız ve Anavatanımız hakkında hedef göstermeye, sin…