Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Panayır Sponsorları ile Yemekte Buluştu.

bttddbursa

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi 21.05.2010 Cuma gecesi Kervansaray Termal Otel Opal Salon da sponsorları ile yemekte buluştu. 12 Temmuz 2009 tarihinde Gündoğdu Köyün de gerçekleştirilen 11.Batı Trakya Panayırı ve Uluslar arası 5.Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası’nın düzenlenmesin de sponsor olarak katkı koyan iş adamları ve Batı Trakya sevdalıları bir aradaydı. Gayet samimi ve sıcak geçen geceye katılım yoğundu.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi başkanı Av.Hakan Çavuşoğlu konuşmasın da ; “ Öncelikle bu güzel yemeğimizde bizleri yalnız bırakmayarak yanımızda olduğunuz için hepinize çok teşekkür ederim.Bizler bu güzel panayır etkinliğini gerçekleştirebiliyorsak sizlerin sayesinde yapabiliyoruz. Bundan ötürü hepinize şükranlarımı sunuyorum. Bizler bu şekilde bir oldukça daha çok şeylere imza atarız. Biliyorsunuz ki geçen hafta sonu İTO 140 kişilik bir heyetle Batı Trakya’daydı. Bizler de Bursalı iş adamları olarak Batı Trakya’ya bir ziyaret gerçekleştirip oradaki yatırım imkanlarını değerlendirmeliyiz. Böyle bir şeyin gerçekleşmesi ile hem biz hem de Batı Trakya’da yaşayan soydaşlarımız bundan fayda görmüş olacaktır.Bu seneki panayırımıza da katkılarınızdan dolayı sizlere şimdiden teşekkürü borç bilirim” dedi.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Merkez Yöneticisi Ali Ömeroğlu konuşmasın da ; “Bizler derneklerimize sahip çıktığımız ve destek olduğumuz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir engelin olmayacağını dile getirdi. Her Batı Trakyalı ve her Batı Trakya sevdalısı bu tarz etkinliklere karınca kararınca katkı sağlamalıdır” dedi.

Yemek dolayısıyla bir araya gelen sponsor iş adamlarımız bir birleri ile hasret giderme ve uzun uzun sohbet etme fırsatını da yakalamış oldular. Gecenin sonun da yemeğe katılanların memnuniyetleri gözlerinden okunuyordu. 

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle admin
 • BTTDD BURSA ŞUBESİ GENEL KURUL DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi’nin Olağan Genel Kurul T…
 • 22-23 burs basvuru

  2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BURS DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi tarafından 2022-2023 Eğitim Öğ…
 • KAMUOYUNA DUYURU

  SEÇTİĞİMİZ MÜFTÜLER DAHİ TANINMAZ İKEN PATRİKHANENİN İDDİALARI VE BU İDDİALARA ÇANAK TUTAN…
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

İSKEÇE MUZAFFER SALİHOĞLU AZINLIK ORTAOKULU VE LİSESİ MÜTEVELLİ HEYETİ VE OKUL AİLE BİRLİĞİ’ Nİ MİSAFİR ETTİK

Batı Trakya’ da zorlu ve baskılar altında geçen 2018-2019 öğretim dönemini başarılı …