BATI TRAKYA SPOR KULÜBÜ OSMANGAZİ ŞUBESİ’NİN YENİ YÖNETİMİNE TEBRİK ZİYARETİ

BATI TRAKYA SPOR KULÜBÜ OSMANGAZİ ŞUBESİ’NİN YENİ YÖNETİMİNE TEBRİK ZİYARETİ

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi’nin Uzm. Dr. Ali Eminlatif Başkanlığındaki yönetimi, Batı Trakya Spor Kulübü Osmangazi Şubesi’nde hemşerileri ile bir araya geldi. Ali Eminlatif, Şube’nin yeni Başkanı Özkan Altınkol ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi. Batı Trakya’da yaşanan sorunlara dikkat çeken Eminlatif, bunların çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Türkiye’de sıkıntıların büyük bölümünün aşıldığına işaret eden Eminlatif, göreve geldikleri günden bu yana verdikleri sözleri bir bir yerine getirdiklerini kaydetti. Eminlatif, konuşmasını birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekerek noktaladı. Özkan Altınkol da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ettikten sonra, BTTDD Bursa Şubesi’nin çalışmalarını takdirle izlediklerini söyledi. Altınkol, Batı Trakya Türkleri’nin birlik içinde hareket etmek zorunda olduklarını vurgulayarak sözlerini noktaladı.

BTTDD Bursa Şubesi 2. Başkanı Hasan Ali Çavuş’un, derneğin faaliyetleri ile ilgili yaptığı sunumun ardından önümüzdeki günlerde yapılacak etkinliklerle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.


Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

RAMAZAN’DA DA BERABERİZ!

BTTDD Bursa Şubesi her yıl Ramazan Ayı’nda ihtiyaç sahiplerine ulaştırdığı yardım paketler…