Batı Trakya Türklerinin Kurban Bayramı Buluşması

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Üyeleri kurban bayramında bir araya gelerek bayramlaştı. Bayramlaşma esnasında birlik ve beraberlik mesajları veren dernek üyeleri Batı Trakya halkının sorunları hakkında da konuşmayı ihmal etmediler.Bu anlamlı günde konuşan Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Başkanı Şükrü Köse, “Öncelikle mübarek Kurban Bayramının ülkemiz ve tüm İslâm âlemine hayırlara vesile olmasını dilerim. Bayramlarda birlik ve beraberlik duyguları ön plana çıkıyor. Bizler de Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği olarak bu şuur ve bilinçle birbirimize sahip çıkarak Kurban Bayramı coşkusuyla bir araya geldik.” şeklinde konuştu.

Ak Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu ise, “Öncelikle Kurban Bayramınızı tebrik ediyorum. Bir Batı Trakyalı olarak, Batı Trakyalı’ların sorunlarıyla ilgilenmek benim boynumun borcudur. Biz hem bu ülkenin kalkınmasında hem de geride bıraktığımız zor durumda olan Batı Trakya halkına yardım etmeliyiz. Bir takım sıkıntılarımız var bunları da yavaş yavaş hallediyoruz.” dedi.

Ak Parti Bursa Milletvekili Bedrettin Yıldırım, Ak Parti İl Başkanı Sedat Yalçın, Yıldırım Belediye Başkan Yardımcısı Remzi Yeprem, RUDEF Başkanı Şuayip Toprak da ayrıca bayramlaşma töreninde bulunan isimlerdi.

 

TÜM FOTOĞRAFLAR

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle admin
 • BTTDD BURSA ŞUBESİ GENEL KURUL DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi’nin Olağan Genel Kurul T…
 • 22-23 burs basvuru

  2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BURS DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi tarafından 2022-2023 Eğitim Öğ…
 • KAMUOYUNA DUYURU

  SEÇTİĞİMİZ MÜFTÜLER DAHİ TANINMAZ İKEN PATRİKHANENİN İDDİALARI VE BU İDDİALARA ÇANAK TUTAN…
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

İSKEÇE MUZAFFER SALİHOĞLU AZINLIK ORTAOKULU VE LİSESİ MÜTEVELLİ HEYETİ VE OKUL AİLE BİRLİĞİ’ Nİ MİSAFİR ETTİK

Batı Trakya’ da zorlu ve baskılar altında geçen 2018-2019 öğretim dönemini başarılı …