Batı Trakyalı Gençler Yemekte Buluştu

B.T.T.D.D. Bursa Şubesi Gençlik Kolları’mız 24 Mayıs Cuma akşamı anlamlı bir etkinliğin altına daha imza attı. Görevi üstlenmelerinin üzerinden henüz 20 gün geçmesine rağmen ikinci organizasyonunu gerçekleştiren ekip geleceğin emin ellerde olacağının teminatını verdi.

Bursa’da ikâmet eden tüm Batı Trakyalı gençlere ulaşmayı, var ise sıkıntılarını çözmeyi, hiçbir ayırım ve ayrıntı gözetmeksizin tümüne hitâp etmeyi kendine ilke edinmiş Gençlik Kolları, Bursa’nın Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi’nin yanında Reyhan ve Kayhan bölgesinde bulunan Kayıhan Hamamı’nda gençleri cem ederek muhteşem bir akşam yaşattı.

 130 civarında gencin iştirak ettiği yemeğe, başta Derneğimizin başkanı Şükrü Köse olmak üzere yönetim kurulu da yoğun ilgi gösterdi.

Selâmlama konuşmalarıyla başlayan akşam, yemek ile devam etti. Yemeği müteakip söz alan yöneticilerimiz, sırayla kendilerini tanıtarak Derneğimizin ve Gençlik Kolları’mızın görevlerinden ve düzenleyecekleri diğer etkinliklerden söz etti.

Samimî ve sıcak bir ortamda gerçekleşen toplantıda gençlere de söz hakkı verilerek önerileri, tavsiyeleri ve sıkıntıları dinlendi.

Eşsiz bir tanışma fırsatının da oluştuğu yemekte güçlü bir birlik mesajı verildi. Son olarak bir hatıra fotoğrafı çektiren gençlerimiz ve yöneticilerimiz geceyi nihayetlendirdi.

Fotoğraflar 

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle admin
 • BTTDD BURSA ŞUBESİ GENEL KURUL DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi’nin Olağan Genel Kurul T…
 • 22-23 burs basvuru

  2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BURS DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi tarafından 2022-2023 Eğitim Öğ…
 • KAMUOYUNA DUYURU

  SEÇTİĞİMİZ MÜFTÜLER DAHİ TANINMAZ İKEN PATRİKHANENİN İDDİALARI VE BU İDDİALARA ÇANAK TUTAN…
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

İSKEÇE MUZAFFER SALİHOĞLU AZINLIK ORTAOKULU VE LİSESİ MÜTEVELLİ HEYETİ VE OKUL AİLE BİRLİĞİ’ Nİ MİSAFİR ETTİK

Batı Trakya’ da zorlu ve baskılar altında geçen 2018-2019 öğretim dönemini başarılı …