Batı Trakyalı Öğretmenler 24 Kasım Günü Kahvaltıda Buluştu

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında Bursa’da yaşayan Batı Trakyalı öğretmenlerle Sümbüllü Bahçe Konağı’nda kahvaltıda bir araya geldi. Ak Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu ve Yıldırım Belediye Başkan Yardımcısı Remzi Yeprem’in’de katıldığı kahvaltıda Batı Trakya ve Batı Trakyalı soydaşlarımız hakkında konuşuldu.

BTTDD Bursa Şube Başkanı Şükrü Köse, öğretmenlik mesleğinin önemine değindiği ve bütün katılımcılara katılımlarından dolayı teşekkür ederek başladığı konuşmasında, “İyiliğin, güzelliğin anahtarı olan ve bizleri yetiştiren öğretmenlerimizi yalnızca 24 Kasım’da değil her daim hatırlamak gerekir.Bu vesile ile ebediyete intikal etmiş olan öğretmenlerimizi de bu özel günde rahmetle, minnetle anıyoruz” dedi.

BTTDD Şube Başkanı Şükrü Köse, Batı Trakyalı öğretmenleri, Batı Trakya’ya karşı yardımlaşma ve dayanışma içinde olmaya ve derneklerinin faaliyetlerinde aktif rol almaya davet ederek bütün öğretmenlerin, 24 Kasım Öğretmeler Günü’nü kutladı.

BTTDD Bursa Şubesi eski başkanlarından AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, toplantıda yaptığı konuşmada “Bizler, Batı Trakyalı olarak birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. İkincisi düzenlenen bu toplantı bizleri bir araya getiriyor. Umuyorum, bu toplantı sonrası Batı Trakyalı öğretmenlerimiz de derneğimizle olan ilişkilerini güçlendirir ve hep birlikte oluruz” temennilerinde bulundu.

 

 

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle admin
 • BTTDD BURSA ŞUBESİ GENEL KURUL DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi’nin Olağan Genel Kurul T…
 • 22-23 burs basvuru

  2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BURS DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi tarafından 2022-2023 Eğitim Öğ…
 • KAMUOYUNA DUYURU

  SEÇTİĞİMİZ MÜFTÜLER DAHİ TANINMAZ İKEN PATRİKHANENİN İDDİALARI VE BU İDDİALARA ÇANAK TUTAN…
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

İSKEÇE MUZAFFER SALİHOĞLU AZINLIK ORTAOKULU VE LİSESİ MÜTEVELLİ HEYETİ VE OKUL AİLE BİRLİĞİ’ Nİ MİSAFİR ETTİK

Batı Trakya’ da zorlu ve baskılar altında geçen 2018-2019 öğretim dönemini başarılı …