BTTDD BURSA ŞUBESİ ANKARA TEMASLARI

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi Yöneticileri Başkent Ankara’ da çeşitli temaslarda bulundu.

ABDULLAH EREN’ E HAYIRLI OLSUN ZIYARETİ

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi Yöneticileri Başkent Ankara’ da çeşitli temaslarda bulundu.

Şube yöneticileri ilk olarak geçtiğimiz günlerde Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) görevine başlayan hemşehrimiz Abdullah Eren’ e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gerçekleşen görüşme esnasında özellikle Batı Trakyalı öğrencilerin Üniversite harçları konusunda yaşadığı problemler masaya yatırılarak harç meselesinin çözümü için yapılabilecekler tartışıldı. Görüşme sırasında ayrıca yine Batı Trakyalı öğrencilere sağlanacak burslar ile barınma ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için hayata gecirilebilecek projeler ve çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

HAKAN ÇAVUŞOĞLU İLE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

BTTDD Bursa Şubesi Yöneticileri Ankara ziyareti kapsaminda TBMM Insan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu ile bir araya geldi. BTTDD Bursa Şubesi faaliyetleri hakkında bilgi verilen Hakan Çavuşoğlu her zaman Derneğin yanında olduğunu belirterek BTTDD Bursa Şubesi üyesi olması sebebi ile de Şube Yönetimin çalısmalarini yakindan takip ettiğini ve yönetimi takdir ettiğini belirtti.

Ankara ziyareti kapsamında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde de çeşitli temaslarlarda bulunan BTTDD Bursa Şubesi yönetimi, burada da çeşitli bilgilendirme toplantıları gercekleştirdi.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider
Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

ÖĞRENCİLERİMİZİ BATI TRAKYA’YA GÖNDERDİK

Son zamanlarda tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgınından dolayı Türkiye’de…