BTTDD BURSA ŞUBESİ YÖNETİMİNDEN ÖNEMLİ TEMASLAR

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi Yöneticileri, 24 Temmuz tarihinde Batı Trakya’ da gerçekleştirilen Sadık Ahmet’i anma töreni sırasında bir kısım ziyaretlerde bulundu.

Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet ve İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar ziyaret edildi

Şube Başkanı Dr. Ali Eminlatif , Genel Sekreter İsmail Hayat ve Dernek Görevlisi Zekeriya Osman ile birlikte hemşehrimiz Yıldırım Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Mollasalih’ inde katıldığı görüşmelerde, ilk olarak 26 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimlerde 2. kez Kozlukebir Belediye Başkanı seçilen Rıdvan Ahmet makamında ziyaret edildi. Yeniden Belediye Başkanlığı görevine seçilen Rıdvan Ahmet’ e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan yöneticilerimiz, gerçekleşen görüşmede Kozlukebir Belediyesi ile BTTDD Bursa Şubesi arasında var olan ilişkilerin daha da güçlendirilmesi hususunda çeşitli konularda fikir alışverişinde bulundu. Rıdvan Ahmet ise yapılan ziyaret sebebi ile memnuniyetini dile getirerek BTTDD Bursa Şubesi çalışmalarını ilgi ile takip ettiklerini belirterek  gerçekleştirilen faaliyetler sebebi ile bölge halkı adına BTTDD Bursa Şubesi Yönetimine teşekkür etti.

24 Temmuz Anma Programı dönüşü İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar ile de bir görüşme gerçekleştiren yöneticilerimiz, Türkiye’ nin Batı Trakya’ ya açılan kapısı olan İpsala Kara Hudut Kapısı’ nın yoğun olduğu zamanlarda, hemşerilerimizin yaşadığı sıkıntılar ve bunların çözüm yolları konusundaki fikir ve görüşlerini Kaymakamlığa ileterek dernek faaliyetlerimiz hakkında İpsala Kaykamaı Enis Aslantatar’ ı bilgilendirdiler.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
previous arrownext arrow
Slider
Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

CAFER ALİOĞLU’NUN YENİ KİTABI BTTDD BURSA ŞUBESİ TARAFINDAN YAYINLANDI

Batı Trakya Davası’nın önemli isimlerinden, Avrupa Batı Trakya Türk Federasyonu Kurucu ve …