BTTDD ŞUBELERİ DAYANIŞMA İÇİNDE

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi yöneticileri genel kurulları gerçekleşen şubeleri yanlız bırakmadı.

20 Ocak 2019 Pazar günü gerçekleştirilen BTTDD İzmir ve BTTDD Soma Şubesi Genel Kurullarına Bursa Şubesi’ni temsilen Başkan Dr. Ali Eminlatif, Genel Sekreter İsmail Hayat ve dernek görevlisi Zekeriya Osman katıldı.

Genel kurullara ayrıca BTTDD Genel Başkanı Av. Necmettin Hüseyin, Teşkilat Başkanı Musa Yurt, BTTDD Zeytinburnu Şubesi Başkanı Fatih Hacıbedel, BTTDD Üsküdar Şubesi Başkanı Hasan Küçük, BTTDD Küçükçekmece Şubesi Başkanı Hakkı Vedat Meşeli de katılarak birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptılar.

BTTDD İzmir Şubesi’nde gerçekleştirilen Genel Kurul’da Mustafa Kurnaz, bayrağı Mümin Durmuş’ tan teslim alarak yeni şube başkanı seçildi.

Soma Şubesi’nde güven tazeleyen Mehmet Akın ise genel kurula katılan Bursa Şubesi Başkani Dr. Ali Eminlatif ve davaya hizmeti geçenlere Soma Şubesi kuruluşunun 20. Yılı anısına plaket takdim etti.

BTTDD Bursa Şubesi Başkani Dr. Ali Eminlatif, her iki başkana da Bursa Şubesi Yönetim Kurulu ve Bursa Şubesi üyeleri adına tebrik ve başarı dileklerini iletti.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi
 • 22-23 burs basvuru

  2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BURS DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi tarafından 2022-2023 Eğitim Öğ…
 • KAMUOYUNA DUYURU

  SEÇTİĞİMİZ MÜFTÜLER DAHİ TANINMAZ İKEN PATRİKHANENİN İDDİALARI VE BU İDDİALARA ÇANAK TUTAN…
 • BATISİAD’I ZİYARET ETTİK

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Yönetimi Batı Trakya Türkleri Yönetici…
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BURS DUYURUSU

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi tarafından 2022-2023 Eğitim Öğ…