Bursa Barosu Gümülcine Türk Gençler Birliğini ziyaret etti

Bursa Barosu ve Selanik Barosu arasında imzalanan kardeşlik protokolü imza töreni için Selaniğe giden Bursa Barosu Gümülcine Türk Gençler Birliğini`de ziyaret etmiştir.

 

Bursa Barosu Başkanı Av.Zeki KAHRAMAN  Başkanlığındaki heyette Bursa Barosu Avukatlarından olan Hemşerilerimizden olan Av.Selim ŞERİF  katılımından  oluşan heyet Bursa Barosu ve Selanik Barosu arasında imzalanan kardeşlik protokolü imza töreni için Selanik’e giderken GÜMÜLCİNE (KOMOTİNİ) TÜRK GENÇLER BİRLİĞİNİ 21/01/2010 tarihinde akşam 21:00 sıralarında ziyeret ederek Başkan ADNAN SELİM, Batı Trakya Din Görevlileri Derneği Başkanı Sadık SADIK ve  Batı Trakya Din Görevlileri Derneği Yönetim kurulu üyesi ŞERİ F ŞERİF ile görüşerek Batı Trakya Türkleri hakkında bilgi almışlardır.

Bursa Barosu heyeti 22/01/2010 tarihinde T.C. Selanik Başkonsolosunu ziyaret ederek bir süre  Başkonsolosla görüşmüştür.Bursa barosu ve Selanik Barosu arasında imzalanan Kardeşlik protokolü törenine Başkonsolosluğu temsilen Konsolos Muavini katılmıştır.

Heyet 24/01/2010 Tarihinde Türkiye ye dönüş yolunda GÜMÜLCİNE (KOMOTİNİ) TÜRK GENÇLER BİRLİĞİNİ’nde bir süre Gümülcine Seçilmiş Müftüsü İbrahim ŞERİF VE DEB Partisi Başkanı Mustafa BOŞNAK ile görüşmüştür.Heyet daha sonra Gümülcine şehir turu ile Tarihi Çukur kahvede kahve içtikten sonra Türkiye ye dönmüştür.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle admin
 • BTTDD BURSA ŞUBESİ GENEL KURUL DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi’nin Olağan Genel Kurul T…
 • 22-23 burs basvuru

  2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BURS DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi tarafından 2022-2023 Eğitim Öğ…
 • KAMUOYUNA DUYURU

  SEÇTİĞİMİZ MÜFTÜLER DAHİ TANINMAZ İKEN PATRİKHANENİN İDDİALARI VE BU İDDİALARA ÇANAK TUTAN…
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

İSKEÇE MUZAFFER SALİHOĞLU AZINLIK ORTAOKULU VE LİSESİ MÜTEVELLİ HEYETİ VE OKUL AİLE BİRLİĞİ’ Nİ MİSAFİR ETTİK

Batı Trakya’ da zorlu ve baskılar altında geçen 2018-2019 öğretim dönemini başarılı …