CEM KURŞAD HASANOĞLU’ DAN SICAK KARŞILAMA

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi yöneticileri Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Cem Kurşad Hasanoğlu ile bir araya geldi.

Osmangazi Belediyesi’nde dost ortamında gerçekleşen görüşmede, Osmangazi Belediyesi’nin başarılı Başkan Yardımcısı Cem Kurşad Hasanoğlu’nun bugüne kadar derneğimize sağladığı katkılar sebebi ile kendisine teşekkür eden Bursa Şube Başkanı Dr. Ali Eminlatif, Hasanoğlu’nun Osmangazi Belediyesi yönetiminde olmasının Bursa’daki Batı Trakyalılar açısından gerçek bir şans olduğunu belirtti.

Aynı zamanda Batı Trakya Türkleri için son derece önemli bir kişilik olan Mustafa Hasanoğlu’nun oğlu olan Cem Kurşad Hasanoğlu’nun babasının izinde bir evlat olmasının gurur verici olduğunu belirten Eminlatif, sıcak kabulu sebebi ile Osmangazi Belediye Başkan yardımcısına teşekkürlerini iletti.

Hemşehrimiz Cem Kurşad Hasanoğlu da ziyaretten dolayı son derece memnun olduğunu belirterek, seçim sürecinde verdiği sözleri tutmuş olmaları sebebi ile dernek yönetimindeki tüm arkadaşlarına teşekkürlerini iletti.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

BTTDD BURSA ŞUBESİ KADIN KOLLARINDAN YAZA MERHABA KERMESİ

BTTDD Bursa Şubesi Kadın Kolları tarafından düzenlen yaza merhaba kermesi Mimar Sinan park…