CHP Bursa Milletvekili Kemal Demirel, Derneğimizi ziyaret etti.

CHP Bursa Milletvekili Kemal Demirel 07.01.2010 tarihinde Şubemize gerçekleştirdiği ziyaretinde, son günlerde yoğun bir mesai harcadığı “BURSA’YA DEMİRYOLU PROJESİ” için destek istedi.

Demirel yaptığı açıklamada, yaklaşık  13 yıldan beri ısrarla Bursa Demiryolu bağlantısı gerçekleştirmeye yönelik çabalarının hayata geçirilmesi için Bursa’da Siyasi Partileri’de içine alan birçok Sivil Toplum Örgütlerini ziyaret ederek, söz konusu proje için birlikte çalışmanın önemine vurgu yaparak, Bursa gibi sanayisi ile ön plana çıkmış bir ilimizin Demiryolu Taşımacılığı ve Ulaşımına katılmasının hem sanayiciyi hem de insanımızı rahatlatacağını, yıllardan beri yaşanan Trafik kazalarının bu yolla önüne geçilebileceğini belirterek, bu aşamadan sonra temelin atılacağı güne kadar aktif bir rol alacağını söyledi. Bununla ilgili olarak önümüzdeki süreçte Bursa’daki Sivil Toplum Kuruluşlarının,Meslek Odalarının ve Sanayi Odasının da katılacağı bir yürüyüşle, Bursa’nın Demiryolu talebini tüm Türkiye kamuoyuna duyurmak istediklerini ifade etti.

Şube Başkanımız Hakan Çavuşoğlu’da Bursa’mıza önemli bir artı değer katacak Demiryolu Projesine verdiği önem ve çalışmaları nedeniyle Sn. Demirel’e teşekkürlerini sunarak, bu konuda tüm Bursa’lılar gibi kendilerinin de Bursa’ya Demiryolu kazandırma projesini desteklediklerini ve Sayın Milletvekilimiz ile aynı düşüncede olduklarını dile getirdi.

 

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle admin
 • BTTDD BURSA ŞUBESİ GENEL KURUL DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi’nin Olağan Genel Kurul T…
 • 22-23 burs basvuru

  2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BURS DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi tarafından 2022-2023 Eğitim Öğ…
 • KAMUOYUNA DUYURU

  SEÇTİĞİMİZ MÜFTÜLER DAHİ TANINMAZ İKEN PATRİKHANENİN İDDİALARI VE BU İDDİALARA ÇANAK TUTAN…
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

İSKEÇE MUZAFFER SALİHOĞLU AZINLIK ORTAOKULU VE LİSESİ MÜTEVELLİ HEYETİ VE OKUL AİLE BİRLİĞİ’ Nİ MİSAFİR ETTİK

Batı Trakya’ da zorlu ve baskılar altında geçen 2018-2019 öğretim dönemini başarılı …