Gençlerimizden Vefâ Örneği…

B.T.T.D.D. Bursa Şubesi’nde yakın bir zamanda gerçekleşen genel kongrede güven tazeleyen başkan Şükrü Köse ve ekibi, dernek bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Kolları’nı daha aktif bir hâle getirmek için yeniden yapılandırmaya gitti.

Mustafa Solak’ın başkanlığında oluşturulan Gençlik Kolları ilk ziyaretini, Millet Mahallesi’nde bulunan Yıldırım Belediyesi Huzur Sarayı’na gerçekleştirerek geleceğe dâir umut vaat etti.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle düzenlenen ziyarete tam kadro ile katılan Gençlik Kolları’na 2. Başkan Hasip Semerci ve yönetim kurulundan Kadın ve Gençlik Kollarından Sorumlu Başkan İbrahim Ayvaz eşlik etti.

Samimî bir ortamda gerçekleşen ziyarette gençlerimiz bir nebze de olsa büyüklerinin yalnızlıklarını gidermeye gayret etti.

Birlikte çaylar yudumlanırken büyüklerinin hayat tecrübelerini de dinleyip istifade etme imkânı bulan ekip eşsiz bir gün yaşadı.

Huzur Sarayı’nı da gezen gençler, yaşlılarımızın yaşam alanlarını görme fırsatı buldu. Ufak bir hediye takdiminden sonra toplu bir fotoğraf çektiren ekip büyüklerinin ellerini öpüp, hayır- duasını alarak ziyaretini tamamladı.

Fotoğraflar

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle admin
 • 22-23 burs basvuru

  2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BURS DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi tarafından 2022-2023 Eğitim Öğ…
 • KAMUOYUNA DUYURU

  SEÇTİĞİMİZ MÜFTÜLER DAHİ TANINMAZ İKEN PATRİKHANENİN İDDİALARI VE BU İDDİALARA ÇANAK TUTAN…
 • BATISİAD’I ZİYARET ETTİK

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Yönetimi Batı Trakya Türkleri Yönetici…
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

İSKEÇE MUZAFFER SALİHOĞLU AZINLIK ORTAOKULU VE LİSESİ MÜTEVELLİ HEYETİ VE OKUL AİLE BİRLİĞİ’ Nİ MİSAFİR ETTİK

Batı Trakya’ da zorlu ve baskılar altında geçen 2018-2019 öğretim dönemini başarılı …