Has Parti İl Başkanlığından Derneğimize Ziyaret

Has Parti İl Başkanı Ali Mollasalih, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi’ni ziyaret ederek soydaşların anayasa ile ilgili görüşlerini dinledi.  Has Parti İl Başkanı Ali Mollasalih ve Yönetim Kurulu Üyeleri,  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şube Başkanı Şükrü Köse’yi makamında ziyaret etti.

BTTDD’nin Bursa’daki dernekler arasında en aktif olanlardan biri olduğunu ve bu durumdan duyduğu memnuniyeti dile getiren Mollasalih anayasa ile ilgili görüşlerini belirtti, Özgürlük ve demokrasi mücadelesinde Batı Trakyalıların söz sahibi olacağını ifade etti.

Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şube Başkanı Şükrü Köse ise, Bursa’da daha önce yakaladığımız çizgiyi daha da yukarılara taşımaya gayret ediyoruz. Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği olarak Bursa’daki soydaşlarımızın sıkıntılarını her alanda dile getirerek çözüm üretmeye devam ediyoruz. Anayasa çalışmalarında katkı koymaya hazır olduklarını belirtti.

Ziyaret sonunda Mollasalih, Köse’ye anayasa çalışma kitapçığı hediye ederken, Köse’de Mollasalih’e Dr.Sadık Ahmet Fırtınası adlı kitabı takdim etti.

 FOTOĞRAFLAR

VİDEO_1

VİDEO_2


 

  • KAMUOYUNA DUYURU

    SEÇTİĞİMİZ MÜFTÜLER DAHİ TANINMAZ İKEN PATRİKHANENİN İDDİALARI VE BU İDDİALARA ÇANAK TUTAN…
  • BTTDD BURSA ŞUBESİ KADIN KOLLARINDAN YAZA MERHABA KERMESİ

    BTTDD Bursa Şubesi Kadın Kolları tarafından düzenlen yaza merhaba kermesi Mimar Sinan park…
  • BATISİAD’I ZİYARET ETTİK

    Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Yönetimi Batı Trakya Türkleri Yönetici…
Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle admin
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

İSKEÇE MUZAFFER SALİHOĞLU AZINLIK ORTAOKULU VE LİSESİ MÜTEVELLİ HEYETİ VE OKUL AİLE BİRLİĞİ’ Nİ MİSAFİR ETTİK

Batı Trakya’ da zorlu ve baskılar altında geçen 2018-2019 öğretim dönemini başarılı …