İL GÖÇ İDARESİ MÜDÜRÜ’NE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi Başkanı Uzman Dr. Ali Eminlatif, Bursa İl Göç İdaresi Müdürü İsmail Fatih Tüzen’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Başkan Ali Eminlatif, hemşehrilerimize Uzun Dönem İkamet Tezkeresi’nin uygulanmaya başlaması ile birlikte yaşanan olağanüstü yoğunluğa rağmen, sürekli olarak derneğimiz ile koordineli bir şekilde çalışan tüm personele teşekkür etti. Yaşanan bu süreçte İl Göç İdaresi Müdürü İsmail Fatih Tüzen’in kendilerine sadece bir telefon uzaklığında olduğunu belirten Eminlatif, Tüzen’in karşılaşılan her sorunda yanlarında olduğunu ve adeta camiadan biri gibi hareket ettiğini belirtti. Eminlatif ayrıca İl Müdürü Tüzen’in Bursa’daki bu yükün altından alnının akı ile çıktığını sözlerine ekledi. BTTDD Bursa Şube Başkanı Ali Eminlatif, gösterdikleri tüm çaba ve gayretleri için Bursa İl Göç İdaresi Müdürü ile birlikte çalışan tüm personele Batı Trakyalılar adına teşekkürlerini iletti.

İl Göç İdaresi Müdürü İsmail Fatih Tüzen de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Başkan Eminlatif ve Dernek Yöneticileri ile sürekli iletişim halinde olduklarını ve yaşanan bu yoğun süreci herkesin çabası ile sorunsuz bir şekilde atlattıklarını belirtti. Batı Trakya insanına kanunlara saygılı ve bilinçli insanlar olmaları sebebi ile ayrıca teşekkür eden Tüzel, Batı Trakyalılar için Uzun Dönem İkamet Tezkeresi başvurularının da halen devam ettiğini açıkladı.

Taraflar görüşme sonunda, iki kurum arasındaki işbirliğinin bugüne kadar olduğu şekilde devam edeceğini de belirttiler.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi
 • 22-23 burs basvuru

  2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BURS DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi tarafından 2022-2023 Eğitim Öğ…
 • KAMUOYUNA DUYURU

  SEÇTİĞİMİZ MÜFTÜLER DAHİ TANINMAZ İKEN PATRİKHANENİN İDDİALARI VE BU İDDİALARA ÇANAK TUTAN…
 • BATISİAD’I ZİYARET ETTİK

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Yönetimi Batı Trakya Türkleri Yönetici…
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BURS DUYURUSU

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi tarafından 2022-2023 Eğitim Öğ…