İSKEÇE TÜRK BİRLİĞİ BAŞKANI OZAN AHMETOĞLU’NU AĞIRLADIK

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Shadow
Slider

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD)  Genel Merkezi öncülüğünde düzenlenen ve Bursa’ da Ördekli Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen 29 Ocak Milli Direniş Günü Paneli’ne konuşmacı olarak katılan İskeçe Türk Birliği (İTB) Başkanı Ozan Ahmetoğlu, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi’ ni ziyaret etti.

Şube Merkezinde BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Dr. Ali Eminlatif ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından ağırlanan Ahmetoğlu düzenlenen panele yoğun ilgi gösteren hemşehrilerine teşekkür ederken, panelin düzenlemesini sağlayan BTTDD Genel Merkez Yöneticileri ile Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik etti.

Her 29 Ocak tarihinde  Yönetim Kurulu olarak BTTDD Bursa Şubesi’ ni Batı Trakya’da temsil ettiklerini belirten BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Dr. Ali Eminlatif ise,  bu yıl 29 Ocak Milli Direniş Günü’ nü Bursa’ da anmaktan son derece mutlu olduklarını belirterek, yapılan panele katkısı sebebi ile de Ozan Ahmetoğlu’ na Bursa’ da yaşayan Batı Trakyalılar adına teşekkür etti.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

YUNANCA KURSLARIMIZ ONLINE OLARAK DEVAM EDECEK

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi bünyesinde 4 yıldan beri devam…