KADIN KOLLARIMIZDAN MUHTEŞEM KERMES

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi Kadın Kolları’ nın düzenlediği kermes büyük bir katılım ile gerçekleştirildi. Batı Trakyalı kadınların Mimar Sinan Cafe’de gerçekleştirdiği kermese ilgi büyük oldu. İmece usulü hazırlanan yöresel lezzetler ve el işleri kısa sürede tükendi.

Çok sayıda Batı Trakyalı’nın ziyaret ettiği kermes alanı akşam saatlerine kadar hemşehrilerimizin koyu sohbetlerine imkan sağladı. Yaklaşık 8 saat süren etkinlikte, derneğin Kadın Kolları üyelerinin yanı sıra, BTTDD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, Gençlik Kolları üyeleri ve çok sayıda hemşehrimiz de hazır bulundu.

Bu arada bir dizi ziyaret icin BTTDD Bursa Şubesi’ nin misafiri olarak Bursa’ da bulunan İskeçe Muzaffer Salihoğlu Azınlık Lisesi Okul Aile Birliği ve Mütevelli Heyeti Üyeleri’ de kermes alanını ziyaret ederek hemşehrileri ile hasret giderdi.

Etkinlik sonunda BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Dr. Ali Eminlatif ve misafirler, bu güzel güne ve hemşehri buluşmasına vesile olan Kadın Kolları Üyelerine ayrı ayrı teşekkür ederek bu başarılı organizasyonda emeği olan tüm kadınlarımızı tebrik ettiler.

  • ‘YILIN KADINI’ 35 YILLIK ÖĞRETMEN GÜLTER HALİL

    Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi Kadın Kolları tarafından düzen…
Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

MHP GENEL SEKRETERİ SAYIN İSMET BÜYÜKATAMAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, MHP Bursa…