KURBAN BAYRAMINI BATI TRAKYA’DA KUTLADIK

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Türkiye Cumhuriyeti Gümülcine Başkonsolosluğu’da düzenlenen Bayramlaşma töreni bu yıl Covid-19 önlemleri alınarak az sayıda katılımcıyla gerçekleşti. BTTDD Bursa Şubesi yönetimini temsilen Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Serdar katılım sağladı.

Bayramın 2. Günü (1 Ağustos) gerçekleşen törende, Türkiye Cumhuriyeti Gümülcine Başkonsolosu Murat Ömeroğlu ve eşi Aslı Ömeroğlu ile birlikte, Konsolos İbrahim Sakli ve Başkonsolosluk çalışanları gelen misafirleri karşıladılar.

Bayramlaşmaya; Batı Trakya Türk Azınlığı Danışma Kurulu Başkanı ve Gümülcine Müftüsü İbrahim Şerif, İskeçe Müftüsü Ahmet Mete ve çok sayıda kurum ve kuruluş temsilcisi katıldı.

BTTDD Bursa Şubesi Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Serdar, Covid-19 salgını sebebiyle sosyal mesafe ve maske kullanımına dikkat edilerek gerçekleşen törende Başkonsolos Murat Ömeroğlu ve eşi Aslı Ömeroğlu’na misafirperverlikleri ve alınan önlemler için teşekkür ederek Batı Trakya’nın kurum ve kuruluş başkanları ile çeşitli konularda görüşmeler gerçekleştirdi.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

RAMAZAN’DA DA BERABERİZ!

BTTDD Bursa Şubesi her yıl Ramazan Ayı’nda ihtiyaç sahiplerine ulaştırdığı yardım paketler…