Osmangazi Belediye Bşk.Mustafa Dündar’ın Ziyareti

dundar

dundarOsmangazi Belediye Başkanı ve AK Parti’den yeniden Osmangazi Belediye Başkan Adayı gösterilen Mustafa Dündar,Batı Trakya Türkleri Dayanışma Dernekleri Bursa Şubesi’ni ziyaret etti. Ziyarette konuşan BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Şükrü Köse, “BTTDD Bursa Şubesi olarak her zaman sizin yanınızda ve destekçiniziz” dedi.30 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi AK Parti’den yeniden Osmangazi Belediye Başkanlığı için aday gösterilen Mustafa Dündar ile AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Cihat Çini ve beraberindeki heyet, BTTDD Bursa Şubesi’ni ziyaret etti.

Osmangazi’nin, nüfus bakımından Türkiye’nin en büyük ilçelerinden biri olduğunu hatırlatan BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Köse, BTTDD Bursa Şubesi olarak, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın her zaman destekçisi olduklarını söyledi. Köse, “Geçen beş yıllık belediye başkanlığı dönemin de  hem Bursa’da hem de Balkanlar’da önemli projeler gerçekleştirmiştir. Ayrıca herkesi kucaklayıcı samimi bir kişiliğe sahip olan Başkanımız, bundan sonraki hizmetlerine de devam etmesi için bugüne kadar olduğu gibi , bundan sonra da biz Batı Trakya Türklerinin kendisine ve ekibine desteğimiz tam olacaktır” diye konuştu.

Görev süresi boyunca kendilerine verdiği destekten ötürü Mustafa Dündar’a teşekkür eden Şükrü Köse, “Başkan Dündar’a bize verdiği tüm desteklerden dolayı teşekkür eder, kendilerine ve ekibine başarılar dilerim.STK olarak Batı Trakyalı soydaşlarımıza hizmet ettiğimiz gibi; güzel Bursa’mıza ve  ülkemize de fayda sağlayarak katkıda bulunmak için her zaman hazır olduğumuzu vurgulamak isterim, gerçekleşecek yerel seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlı sonuçlar getirsin” şeklinde konuştu.

Bursa’nın, Türkiye’nin 4 bir yanından, Balkanlar’dan, Kafkaslar’dan gelen insanların yaşadığı bir dünya şehri olduğunu, Osmangazi olarak değişik coğrafyalardan gelen, farklı kültürlerden insanlara hizmet ettiklerini ifade eden Dündar, “Bizlerin hizmet anlayışı, nereden geldiğine, hangi etnik kimliğe, hangi siyasi görüşe sahip olduğuna bakmaksızın bütün Bursa’yı hedef alan bir hizmet anlayışı sergilemek. Atamız, dedemiz Osman Gazi, Orhan Gazi gibi hizmet üretmek. Partimizin de karşı olduğu, dini milliyetçilik, bölgesel milliyetçilik gibi kavramlara karşı olarak, bütün Bursa’ya hizmet götüren bir anlayışla çalışıyoruz. Bu hizmet anlayışı çerçevesinde 800 bin nüfuslu ilçenin oylarının tamamına talibiz. Şunu açık yüreklilikle söyleyebilirim. Önümüzdeki yerel seçimlerde kazanan Mustafa Dündar değil, kazanan Osmangazi olacak. Çünkü biz, Osmangazi’nin geleceği için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

dundar1

 

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle admin
 • BTTDD BURSA ŞUBESİ GENEL KURUL DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi’nin Olağan Genel Kurul T…
 • 22-23 burs basvuru

  2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BURS DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi tarafından 2022-2023 Eğitim Öğ…
 • KAMUOYUNA DUYURU

  SEÇTİĞİMİZ MÜFTÜLER DAHİ TANINMAZ İKEN PATRİKHANENİN İDDİALARI VE BU İDDİALARA ÇANAK TUTAN…
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

İSKEÇE MUZAFFER SALİHOĞLU AZINLIK ORTAOKULU VE LİSESİ MÜTEVELLİ HEYETİ VE OKUL AİLE BİRLİĞİ’ Nİ MİSAFİR ETTİK

Batı Trakya’ da zorlu ve baskılar altında geçen 2018-2019 öğretim dönemini başarılı …