Özel Hayat Hastahanesinden Şubemize Ziyaret

Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özkul, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi’ne yeniden başkan seçilen Şükrü Köse’ye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Dernek binasında gerçekleşen ziyarette karşılıklı işbirliği konuları da masaya yatırıldı.

Yeni dönemde dernek üyelerinin kendilerini ayrıcalıklı hissedecekleri çeşitli projeler üzerinde çalıştıklarının altını çizen BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Şükrü Köse, “Geçmiş dönemde yaptığımız faaliyetlerimiz gibi, bu dönemde de yeni projelerimizle üyelerimize; yıl içerisinde ödeyecekleri  dernek aidatlarını veya yapacakları yardımları, geri kazandırmaya yönelik çeşitli faaliyetler yürütüyoruz. Bunlardan biri de ‘’Sağlık alanında üyelerimize ayrıcalık sağlamak. Bunun için de bugün  Hayat Hastanesi’nden gelen  çok değerli misafirlerimizle   iş birliği konularını masaya yatırdık” şeklinde konuştu.

Köse’nin BTTDD Bursa Şube Başkanlığı’na yeni seçilmesinin ardından hayırlı olsun ziyaretine geldiklerini ifade eden Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özkul, “Öncelikle yeni dönemde size ve yönetim kurulunuza başarılar diliyorum. Önceki dönemde olduğu gibi  yeni dönemde de Batı Trakyalıları başarılı bir şekilde temsil edeceksiniz" dedi.

Toplantı sonunda günün anısına; BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Şükrü Köse, Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özkul’a  T.C. Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ‘’OSMANLI BELGELERİNDE BATI TRAKYA ‘’ adlı kitabı  takdim etti.

 

 

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle admin
 • BTTDD BURSA ŞUBESİ GENEL KURUL DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi’nin Olağan Genel Kurul T…
 • 22-23 burs basvuru

  2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BURS DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi tarafından 2022-2023 Eğitim Öğ…
 • KAMUOYUNA DUYURU

  SEÇTİĞİMİZ MÜFTÜLER DAHİ TANINMAZ İKEN PATRİKHANENİN İDDİALARI VE BU İDDİALARA ÇANAK TUTAN…
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

İSKEÇE MUZAFFER SALİHOĞLU AZINLIK ORTAOKULU VE LİSESİ MÜTEVELLİ HEYETİ VE OKUL AİLE BİRLİĞİ’ Nİ MİSAFİR ETTİK

Batı Trakya’ da zorlu ve baskılar altında geçen 2018-2019 öğretim dönemini başarılı …