PROF. DR. RIDVAN ALİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi Yönetimi, yakın zamanda Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimliği görevini üstlenen ve aynı zamanda Yönetim Kurulu Onur Üyemiz Prof. Dr. Rıdvan Ali’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BTTDD Bursa Şubesi yöneticilerini son derece samimi bir şekilde karşılayan Rıdvan Ali’ye teşekkür ederek camiamız adına yeni görevinin hayırlı olmasını dileyen BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Dr. Ali Eminlatif, değerli hemşehrilerimizi böyle önemli makamlarda görmekten dolayı camia olarak gurur duyduklarını belirtti.

Yönetim Kurulu Onur üyesi olan Prof. Dr. Rıdvan Ali ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Batı Trakyalı biri olarak bulunduğu makama çalışarak geldiğini ve hayatı boyunca da çalışmaktan vazgeçmeyeceğini belirtti.

Bati Trakya’da büyüyen Rıdvan Ali ile Batı Trakya’nın dünü ve bugünü hakkında gerçekleştirilen karşılıklı görüşme neticesinde BTTDD Yönetim Kurulu Üyeleri UÜ Tıp Fak. Başhekimliği görevi sebebi ile Prof. Dr. Rıdvan Ali’yi tekrar tebrik ederek kendisine derneğimiz adına bazı hediyeler takdim etti.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

MA-MZ PLAKALI ARAÇLAR HAKKINDA

Özenle takip ettiğimiz www.bursadabugun.com haber portalının 30.09.2021 tarihli Yaman Kaya…