RAMAZAN BAYRAMI’ NI BURSA VE BATI TRAKYA’ DA KUTLADIK

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi Yönetimi, Bursa’ da organize ettikleri Bayramlaşma merasiminin yanı sıra Türkiye Cumhuriyeti Gümülcine Başkonsolosluğu’ da düzenlenen bayramlaşma töreninde de hazır bulundu.

Bursa’ da Ramazan Bayramı’ nın ikinci günü Merinos Tarihi Tren İstasyonu’ nda organize edilen bayramlaşma merasimine TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, MHP Bursa Eski İl Başkanı ve 25. Dönem MHP Bursa Milletvekili Tevfik Topçu, Yıldırım Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Mollasalih, Ak Parti Bursa İl Başkan Yardımcısı Embiya Akkuş, Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi Müdürü Orhan Mollasalih, BATTAM Başkanı Prof. Dr. Özkan Hüseyin, Batısiad Başkanı Ahmet Er, İyi Parti Osmangazi İlçe Başkanı ve BTTDD Genel Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Hasanoğlu, BTTDD Teşkilat Başkanı Musa Yurt, Akparti Bursa İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Köse, Akparti Yıldırım İlçe YK Üyesi Ahmet Hoçka,Tek Rumeli TV Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Baykal, ABTTF Kurucu Başkanı Cafer Alioğlu, Batı Trakya Spor Klübü Osmangazi Şube Başkanı Özkan Altınkol, Eski Şube Başkanımız Şükrü Köse, Bursa Eğridereliler Derneği Yöneticileri ve çok sayıda hemşehrimiz katıldı.

BTTDD Bursa Şubesi adına misafirlerin ve hemşehrilerimizin bayramını kutlayan 2. Başkan Av. Ramadan Eminoğlu’ nun konuşması sonrası protokol üyeleri de kutlama konuşmalarını gerçekleştirdi. Protokol bayramlaşmasından ziyade samimi bir ortamda gerçekleşen merasim boyunca tüm misafirler birbirleri ile sohbet etme imkanı buldular.

BAŞKAN DR. ALİ EMİNLATİF GÜMÜLCİNE’ DE GERÇEKLEŞEN BAYRAMLAŞMA MERASİMİNE KATILDI

BTTDD Bursa Şubesi adına T.C. Gümülcine Konsolosluğu’ nda gerçekleşen bayramlaşma törenine ise Şube Başkanı Dr. Ali Eminlatif, Başkan Yardımcısı Ali Uysal ve Gençlik Kolları Başkanı Çağatay Ali katıldı. T.C. Atina Büyükelçisi Burak Özügergin’ in de katıldığı program esnasında Başkan Eminlatif ve yöneticiler özellikle T.C. Atina Büyükelçisi Burak Özügergin ve T.C. Gümülcine Başkonsolosu Murat Ömeroğlu olmak üzere Batı Trakya’ nın tüm kurum temsilcileri ile çeşitli görüşmeler gerçekleştirdiler.

BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Dr. Ali Eminlatif burada yaptığı açıklamada tüm hemşehrilerinin bayramını bir kez daha kutlayarak birlik ve barberliğimizin önemli göstergelerinden biri olan bayramlaşma merasimlerine iştirak eden tüm hemşehrilerine teşekkür etti.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
  • HEMŞEHRİLERİMİZLE BAYRAMLAŞTIK

    Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi Kurban Bayramı’ nın 2. G…
Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

3. DÖNEM YUNANCA KURSLARI BAŞLADI

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi olarak düzenlemiş olduğumuz Yu…