RAMAZAN’DA DA BERABERİZ!

ramazan yardım

BTTDD Bursa Şubesi her yıl Ramazan Ayı’nda ihtiyaç sahiplerine ulaştırdığı yardım paketlerinin dağıtımını bu yıl da gerçekleştirdi.

BTTDD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu adına konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Ali Eminlatif ; “Uzun yıllardır şubemiz adına devam ettirdiğimiz geleneğimizi bu yıl da gerçekleştirebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yardımsever hemşehrilerimizin destekleri sayesinde pandemi döneminin başından itibaren ihtiyacı olan hemşehrilerimize çeşitli gıda malzemelerini ulaştırdık. Ramazan ayının gelmesi ile birlikte yine hemşehrilerimizin desteği ile bu yıl yine yüzlerce gıda kolisi hazırladık. Bu yıl ne mutlu bize ki bu kolilerimizin bir kısmını Batı Trakya’mıza da ulaştırabildik.” diye konuştu.

BATI TRAKYA’YA YARDIM!

Eminlatif sözlerini şöyle sürdürdü: “Hem Anavatan’ da hem de Batı Trakya’da ihtiyaç sahibi hemşehrilerimizin bir nebze de olsa yanında olabildiğimiz için son derece gururluyuz. Bu gurur aynı zamanda destekleri ile bu yardımları tarafımıza ileten hayırsever hemşehrilerimize de aittir. Bir kez daha hayırsever insanlarımıza teşekkür ediyor, Ramazan ayında tüm insanlarımıza sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum” dedi.

  • ramazan bayramı

    RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

    Başkanımızın Ramazan Bayramı Mesajı Değerli hemşehrilerim, On Bir Ayın Sultanı mübarek Ram…
Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

BTTDD BURSA ŞUBESİ KADIN KOLLARINDAN YAZA MERHABA KERMESİ

BTTDD Bursa Şubesi Kadın Kolları tarafından düzenlen yaza merhaba kermesi Mimar Sinan park…