Sağlık Bakanımız Sn.Mehmet Müezzinoğlu Şubemizi Ziyaret Etti

bakan dernek (1)

bakan dernek (1)Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Başkanı Şükrü Köse ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nu ağırladı. BTTDD Bursa Şube merkezinde gerçekleşen Şubat Ayı’nın ilk Yönetim Kurulu toplantısına katılan Bakan Müezzinoğlu, “Ben de Batı Trakya ailesinin bir üyesiyim. Bursa’ya gelip de sizin yanınıza yani evime uğramadan gitmek olmazdı .” dedi.

MÜEZZİNOĞLU: BTTDD BURSA ŞUBESİ, SESİNİ ANKARA’YA VE TÜM TÜRKİYE’YE DUYURMAYI BAŞARIYOR.

AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu’nun da  refakat ettiği  bu ziyarette,  Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, BTTDD Bursa Şubesi’nin günümüze kadar hayata geçirdiği projeleri yakından takip ettiğine dikkat çekerek, “BTTDD Bursa Şubesi, faaliyetlerinin çokluğu ve gerçekleştirdiği büyük organizasyonlar ile sesini Ankara’ya ve tüm Türkiye’ye duyurmayı başarıyor. Sizler bu davanın kahramanlarısınız. Ümit ediyorum ki başarılarınız daim olur.” ifadelerini  kullandı. 

BTTDD Bursa Şubesi’nde kendini evinde gibi hissettiğini belirten Bakan Müezzinoğlu, “Batı Trakya davası uğruna yılmadan mücadele eden ve ülkemizdeki Batı Trakyalı vatandaşlarımızın iyiliğini bu denli gözeten kardeşlerimle olmaktan gurur duyuyorum” şeklinde konuştu.

bakan dernek (3)

KÖSE: TECRÜBELERİNİZDEN FAYDALANMAK BİZLERE BÜYÜK ARTILAR KATACAKTIR.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuşmasına başlayan BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Şükrü Köse ise, “Sizler gibi devlet büyüklerimizin BTTDD Bursa Şubemize yaptığı ziyaretler sayesinde gücümüze güç katıyoruz. Batı Trakyalı kardeşlerimiz adına gerçekleştireceğimiz sosyal sorumluluk projeleri hakkında sizin tecrübelerinizden ve bize vermiş olduğunuz her türlü desteğinizden faydalanmak bizlere büyük artılar katacaktır. Bizleri kırmayıp yönetim kurulu toplantımıza katıldığınız için ve tecrübelerinizi bizlerle paylaştığınız ve camiamız adına vermiş olduğunuz güçlü destek  için , şahsım ve yönetimdeki arkadaşlarım adına size teşekkür ediyorum” değerlendirmesinde bulundu. Başkan Köse, Sağlık Bakanı Dr. Sayın Mehmet Müezzinoğlu’na desteklerinden dolayı, ziyaretin anısına ayrıca bir plaket takdim etti.

bakan dernek (2)

,

Fotoğrafların Devamı için tıklayınız.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle admin
 • BTTDD BURSA ŞUBESİ GENEL KURUL DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi’nin Olağan Genel Kurul T…
 • 22-23 burs basvuru

  2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BURS DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi tarafından 2022-2023 Eğitim Öğ…
 • KAMUOYUNA DUYURU

  SEÇTİĞİMİZ MÜFTÜLER DAHİ TANINMAZ İKEN PATRİKHANENİN İDDİALARI VE BU İDDİALARA ÇANAK TUTAN…
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

İSKEÇE MUZAFFER SALİHOĞLU AZINLIK ORTAOKULU VE LİSESİ MÜTEVELLİ HEYETİ VE OKUL AİLE BİRLİĞİ’ Nİ MİSAFİR ETTİK

Batı Trakya’ da zorlu ve baskılar altında geçen 2018-2019 öğretim dönemini başarılı …