TARİHİ ZİYARETE TANIKLIK ETMEK İÇİN ÜCRETSİZ OTOBÜS ORGANİZASYONU

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi, Genel Merkezin şubelere yetki vermesinin ardından, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 8 Aralık Cuma günü Batı Trakya’ya yapacağı ziyarete katılım için harekete geçti.

Şube yönetimi, 61 yıl aradan sonra Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı’nı ağırlayacak olan Batı Trakya’ya ücretsiz otobüs organizasyonu yaptı. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile planlanan program çerçevesinde otobüsler, perşembe günü sabah saat 08.00 ve 12.00’da BTTDD Bursa Şubesi önünden iki grup halinde hareket edecek.

Dönüş için ise, Cumartesi saat 14.00, Pazar 08.00 ve 14.00 saatleri uygun görüldü. Bu kapsamda hazırlanan gruplara dahil olmak isteyenler, BTTDD Bursa Şubesi’ni mesai saatleri içerisinde ‘251 17 14’ nolu telefondan arayarak, 5 Aralık salı akşamına kadar kayıt yaptırabilecekler.

Listelere adını yazdıranların belirlenen tarihlerde aynı otobüsle giriş ve çıkış yapmaları şarttır. Aksi takdirde yüklü miktarda cezalar kesilmektedir.

BTTDD BURSA ŞUBESİ YÖNETİMİ

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

RAMAZAN’DA DA BERABERİZ!

BTTDD Bursa Şubesi her yıl Ramazan Ayı’nda ihtiyaç sahiplerine ulaştırdığı yardım paketler…