Yönetim Kurulumuzun Ramazan Ayı Programları

Bursa Valiliği tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinde bir araya gelen hemşehri dernekleri birlik ve beraberlik mesajı verdi. Dernek şubemizi temsilen Başkanımız Şükrü Köse katıldı.  

 


Balgöç İftar Yemeği Programı

Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği’nin 23.07.12 tarihinde geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeğine Dernek Başkanımız Şükrü Köse katıldılar.Eğridereliler İftar Yemeği Programı  

Eğridereliler Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından 25.07.12 tarihinde düzenlenen iftar yemeğine Şube Başkanımız Şükrü Köse, eski Dernek Başkanlarımızdan  Bursa Mv. Sn.Hakan Çavuşoğlu ile birlikte katıldılar.Üc-Al Kauçuk İftar Yemeği Programı

Üc-Al kauçuk tarafından 27.07.12 tarihinde düzenlenen iftar yemeği programına Dernek Başkanımız Şükrü Köse ve yönetim kurulu üyelerimiz katıldılar.

 

 

Cihanspor İftar Yemeği Programı

Alacahırka Cihanspor tarafından 02.08.12 tarihinde düzenlenen iftar yemeği programına Dernek Başkanımız Şükrü Köse ve yönetim kurulu üyelerimiz katıldılar.

 

 

Kent Konseyi  İftar Yemeği Programı

Bursa Kent Konseyi’nin 08.08.12 tarihinde düzenlenen iftar yemeğinde meclislerin, çalışma gruplarının temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri bir araya geldi. Şubemizi temsilen Dernek Başkanımız Şükrü Köse ve yönetim kurulu üyelerimiz katıldı.

 

 

Çiftehavuzlar Teravih Programı

Dernek Başkanımız Şükrü Köse ve yönetim kurulu üyelerimiz teravih programının ardından Çiftehavuzlar’da Batı Trakyalı soydaşlarımızla buluşup sohbet ettiler.Yönetim Kurulumuz kendilerinin sıkıntılarını dinlediler.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle admin
 • 22-23 burs basvuru

  2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BURS DUYURUSU

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi tarafından 2022-2023 Eğitim Öğ…
 • KAMUOYUNA DUYURU

  SEÇTİĞİMİZ MÜFTÜLER DAHİ TANINMAZ İKEN PATRİKHANENİN İDDİALARI VE BU İDDİALARA ÇANAK TUTAN…
 • BATISİAD’I ZİYARET ETTİK

  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Yönetimi Batı Trakya Türkleri Yönetici…
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

İSKEÇE MUZAFFER SALİHOĞLU AZINLIK ORTAOKULU VE LİSESİ MÜTEVELLİ HEYETİ VE OKUL AİLE BİRLİĞİ’ Nİ MİSAFİR ETTİK

Batı Trakya’ da zorlu ve baskılar altında geçen 2018-2019 öğretim dönemini başarılı …