Gençlik Kollarımızdan Prof. Dr. Rıdvan Ali’ye ziyaret

Prof. Dr. Rıdvan Ali

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi Gençlik Kolları, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Rıdvan Ali’ye ziyarette bulundu.

Prof. Dr. Rıdvan Ali

Gençlik Kollarımız, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimliği görevini üstlenen ve aynı zamanda Yönetim Kurulu Onur Üyemiz olan sayın Prof. Dr. Rıdvan Ali’yi makamında ziyaret ederek tanışma fırsatı buldu. Sayın Rıdvan Ali gençlerimizle tek tek ilgilenerek sıcak ve samimi sohbetler etti.

Gençlik ve Kadın Kollarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Köse Ahmet, Gençlik Kollarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Çağatay Ali ve Gençlik Kolları Başkanı Fatih Memet başta olmak üzere, Gençlik Kolları üyeleri ile gerçekleştirilen ziyarette, son derece samimi karşılamasıyla ve gerek kendi hatıraları gerekse saygıdeğer nasihatleri için Rıdvan Ali’ye teşekkür ettiler.

Başhekim Prof. Dr. Rıdvan Ali ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek hemşehrileri ile tanışmaktan son derece memnun olduğunu ve Bursa Uludağ Üniversitesinde öğrenimine devam eden hemşehrilerine kapısının her zaman açık olduğunu belirtti.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi
  • genclik

    GENÇLİK KOLLARI YENİ DÖNEM TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

    Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi Gençlik Kolları üyeleri 27. Ol…
Daha Fazla Yük Gençlik Kolları

İlginizi Çekebilir

YUNANCA KURSLARIMIZ ONLINE OLARAK DEVAM EDECEK

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi bünyesinde 4 yıldan beri devam…