240 AİLEYE ERZAK YARDIMI YAPILDI

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi, Covid-19 Salgını nedeni ile yardıma ihtiyaç duyan hemşehrilerini yalnız bırakmadı.

BTTDD Bursa Şubesi alınan tedbirler nedeni ile temel ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan ve özellikle son dönemde yaşanan ekonomik çalkantılar sebebi ile maddi anlamda güçlük yaşayan hemşehrilerine erzak yardımında bulundu. Bu kapsamda Derneğin sponsorlarından ve yetkili kurum ve kuruluşlardan temin edilen erzak paketleri, yardıma ihtiyaç duyan Bursa’daki 200 civarındaki hemşehrimize ulaştırılmaya başlandı.

Söz konusu yardımların devam edeceğini belirten Başkan Dr. Ali Eminlatif ‘BTTDD Bursa Şubesi olarak sürekli olarak maddi anlamda yardıma ihtiyaç duyan hemşehrilerimizin yanında olduk. Ramazan Ayları ve belirli dönemlerde daha da fazla artan zorluklara beraber göğüs gerebilmek adına Covid-19 Salgını nedeni ile yardıma ihtiyaç duyan hemşehrilerimizi de yalnız bırakmıyoruz. Mahalle temsilcilerimiz aracılığı ile şuana kadar 240 Batı Trakyalı haneye ulaştık . Her zor dönemde olduğu gibi bu zor dönemde de insanımızın yanında olmak bizlerin boyunun borcudur. Her zaman olduğu gibi hemşehrilerimizin yanında olmaya ve alan el değil veren el olmak için elimizden geleni yapacağız. Bu yardımlar bizlere sürekli destek olan hemşehrilerimiz ile bizlere destekten hiçbir zaman kaçınmayan kuruluşların eseridir, kendilerine bir kez daha hemşehrilerim adına teşekkürlerimi iletiyorum’ dedi.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

YUNANCA KURSLARIMIZ ONLINE OLARAK DEVAM EDECEK

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi bünyesinde 4 yıldan beri devam…